1

אודות

sound for less  אודיו וקולנוע ביתי במחירים הנמוכים בישראל

 

אודות PIC

רוצים להכיר אותנו טוב יותר? מוזמנים לקרוא קצת ביקורות עלינו בדף הפייסבוק

לפני מספר שנים סימנו את תחום המכירות באינטרנט כתחום להיות בו, כתחום שיצמח הרבה יותר מתחומים אחרים. כאנשי שוק ההון, את הצעדים הראשונים בתחום, עשינו בדרך המוכרת לנו, השקעה בחברות אינטרנט בבורסה. תוך כדי פיתחנו חיבה לקניות ברשת, בעיקר קניות מחו”ל, זאת נוכח פערי המחיר הגדולים ביחס לישראל. אך תחום אחד, תחום האודיו, שהוא גם אהוד עלינו במיוחד, בלט בפערי מחיר בלתי נתפסים.

 

אז החלטנו לעשות מעשה. מן אתגר כזה לגיקים, האתגר היה להקים אתר שנראה טוב, חושף את פערי המחיר ומספק לגולש אפשרות לרכוש את המוצר מהמוכר הטוב בעולם כיום, אמזון (המוצרים באתר נמכרים רק על ידי אמזון ולא צדדים שלישיים המוכרים דרך אתר אמזון)

 

אז נסחפנו לאתגר, הקמנו אתר, השקענו (ועדיין משקיעים) המון שעות/ימים/שבועות ואפילו לא ממש ברור מה יוצא לנו מזה… אם תרצו אתגר, תרצו התרומה שלנו למלחמה ביוקר המחיה ואולי מי יודע, אולי יום אחד גם האתר יהיה שווה משהו. כאן המקום לציין שהשירות הוא חינם עבורכם, אך בקניה דרכנו אנו מקבלים עמלה קטנה מאמזון, עמלה זו, אינה קרובה אפילו לכסות את הוצאות התפעול של האתר. אתר שכיום הינו המוביל בתחום מבחינת תנועת גולשים.

 

האתר דוגם בזמן אמת מחירים ממספר מדינות באירופה בהן אמזון פעילה (אירופה עדיפה על ארה”ב במוצרים מסוג זה בגלל עלויות השילוח והמתח החשמלי שזהה לישראל) ומנסה להציג את המחיר הזול ביותר. האתר אינו גובה דבר, מחשב עבורכם את המס, השילוח, והפרשי המטבע. בנוסף, מציג את המחיר הזול בזאפ (המחיר המחוק ליד המחיר המוצג באתר), כדי שניתן יהיה להתרשם ולהתעצבן מהפרשי המחיר.

 

כל מה שנדרש זה חשבון פעיל באמזון לביצוע הרכישה, חשבון שאנו מניחים שיש לחובבי אודיו איכותי. במידה ואין לכם, מכל דף באתר ניתן להגיע לפתיחת חשבון אמזון הכולל הסבר מפורט. חשוב לדעת שלא משנה היכן פתחתם את חשבון האמזון שלכם, הוא תקף לכל אחת מהמדינות בהן פעילה אמזון.

 

בחירת המוצרים היא משימה לא קלה לצרכן המזדמן. מחירי המוצרים כל הזמן משתנים באמזון, חלק מהמוצרים לא נשלחים כלל לישראל וחלק נשלחים ממדינה אחת, אבל לא מהאחרת.

 

לדוגמה, ישנם מוצרים שאמזון גרמניה לא שולחת לישראל בגלל סיבות שונות, אבל כן שולחת אותם מאמזון איטליה.

 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, באתר תמצאו מאות פריטים שאמזון כן שולחת לישראל במחירים משתלמים במיוחד. מוצר יוצג באתר אם קיים פער מהותי בין מחירו בישראל למחירו הסופי באמזון או במקרים שהמוצר לא נמכר בישראל. המוצר שמופיע אצלנו נמצא גם כאפשרות הזולה מבין האמזונים אותם אנו דוגמים באירופה.

 

המחירים באתר הינם מחירים סופיים, כולל מסים ומשלוח עד הבית, את התשלום תגבה אמזון בעת ביצוע ההזמנה. האחריות של אמזון הינה אחריות מקיפה לשנה הכוללת החזר כספי.

 

חסכתם כסף בזכות האתר או סתם אהבתם את הרעיון, אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בדף הפייסבוק שלנו ו/או לשתף אחרים בחוויית הקניה בפוסט בדף או ביקורת, פעולות אלו יכולות לעזור לאנשים להרגיש נוח יותר עם הרכישה דרך האתר.

 

אנו מאמינים שהתרומה של האתר למלחמה ביוקר המחיה היא לא רק החיסכון ברכישה דרכו, אלא גם צמצום פער המחירים בתחום (תופעה שאנו כבר עדים לה שכן אנחנו בודקים את הזול בזאפ במוצרים שאנו מציגים).


את העמלה שלנו אנחנו מקבלים מאמזון והאתר הוא חלק מתכנית השותפים של אמזון

soundsforless is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.it, Amazon.de and other Amazon stores worldwide.


 עכשיו נעבור לעמוד טיפים חשובים כי זה חשוב


צוות האתר מאחל לכם האזנה מושלמת, לא משנה כמה שילמתם על הציוד